Powrót do Drużynowi

23 WDH „Puszcza”

Kamil Lendzion
Do harcerstwa dołączyłem w roku 2011. Przez większą część swojej harcerskiej przygody działałem właśnie w Puszczy, w której zostałem przybocznym. W roku 2014 zrezygnowałem z harcerstwa na rzecz mojej drugiej pasji jaką był futbol amerykański. Na powrót do drużyny i do harcerstwa zdecydowałem się w październiku 2017 z powodu ciężkiej sytuacji kadrowej,W lutym 2018 roku ukończyłem kurs przewodnikowski i tydzień później kurs drużynowych.
Oficjalnie drużynowym zostałem w marcu tego samego roku. Z moją drużyną wiążę bardzo wielkie nadzieje i liczę na to, że uda mi się rozpalić w moich harcerzach takie uczucie do harcerstwa, jakie rozpalili we mnie moi poprzedni drużynowi. Uważam harcerstwo za cudowną organizację, która daje możliwość kształtowania nowego pokolenia i jest w stanie zmienić życie każdego harcerza w niesamowitą przygodę, jeśli tylko drużynowy razem ze swoimi podopiecznymi wspólnie będą pracować na ten sukces.
Prywatnie jestem studentem filologii szwedzkiej na wydziale skandynawistyki na Uniwersytecie SWPS. Pracuję także jako kucharz sushi, z czym wiążę się moje duże zamiłowanie do gotowania. Interesuję się historią, kulturą dalekich krajów i podróżowaniem. Moją przyszłość wiążę z moim marzeniem, którym jest odwiedzenie każdego kraju na ziemii. A w wolnym czasie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, na graniu w planszówki, a zawsze gdy mam kilka wolnych dni staram się wyjechać poza Warszawę i cieszyć się przygodami w gronie przyjaciół.
image10